Ankieta

Jaka nacja ma najlepsze samoloty ?

USA
Niemcy
ZSRR
UK
Japonia

Autor Wątek: Która nacja jest wg. Was najlepsza?  (Przeczytany 29636 razy)

Darek94PL

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
Odp: Najlepsza Nacja
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2013, 18:39:00 pm »
szymozillo tak masz rację że lepiej gra się amerykańcami na HP lecz nie do końca. Lecąc takim P-51 zauważyłem, że ten samolot znika szybciej niż cokolwiek zrobi. Wystarczy jedna krótka seryjka od La-5 lub Fw 190 i ten samolot pada, nawet kilka razy padłem od AA lecąc 2km nad ziemią. Na HB najlepszy jest hellcat, swoje udźwignie, amunicji ma dużo do tego trochę wytrzyma, a przecież to 6 poziom. B-17 obecnie pada od 2 strzałów Jaka-9T lub bardzo króciutkiej salwie La-5. Taka przynajmniej jest moja osobista opinia i moje osobiste odczucia.

Awiator

• Kapitan
  • *
  • Reputacja -16
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 02, 2013, 14:07:10 pm »
Mam pytanie.
Jak sprawują się amerykanie po 5 poziomie, bo do 5 są świetni.
Tak samo u brytów, czy po 5 dalej będzie dobrze?
Niemcy na razie może być, ale te Heinkle są beznadziejne, ostatnio nieźle mi idzie Włochami (wcześniej praktycznie nie dało się grać).
Ruskie mam 3 poziom, tak średnio jest.
Japońców nie próbowałem.
Jestem w kropce i zastanawiam się którą nacje dalej rozwijać.
Ktoś się wypowie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2013, 15:03:32 pm wysłana przez Awiator »
Ten kto skrycie daje mi -, nie ma jaj by się ujawnić ;).

szymozillo

• Kapitan
  • *
  • Reputacja -12
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 02, 2013, 16:57:59 pm »
Mam pytanie.
Jak sprawują się amerykanie po 5 poziomie, bo do 5 są świetni.
Tak samo u brytów, czy po 5 dalej będzie dobrze?
Niemcy na razie może być, ale te Heinkle są beznadziejne, ostatnio nieźle mi idzie Włochami (wcześniej praktycznie nie dało się grać).
Ruskie mam 3 poziom, tak średnio jest.
Japońców nie próbowałem.
Jestem w kropce i zastanawiam się którą nacje dalej rozwijać.
Ktoś się wypowie?
Szczerze? To ja jestem wkurwiony tym, że zawsze wybieram nację, która jest najgorsza, mam u nich 9 poziom, i nie warto dalej rozwijać drzewka, szczególnie po tym, że bombowce dostały nerfa i padają po króciutkiej seryjce z ruskiego plazma guna, który jest op, jak wszystko ruskie w ruskich grach.
Po 5 poziomie, to nie ma już nic dobrego, ewentualnie aircobry, ale i tak są gorsze od ruskich yaków. Leciałem na czołówkę z ruskim Laggiem, padłem, przetrwał 5 pocisków 37mm w kabinę pilota...
Co do brytyjczyków, mam 6 poziom, i co każdą bitwę dostawałem 20-30k expa, po prostu kiedyś dostaną nerfa.
Japońce? Nie wiem dlaczego, ale ja mam problem z celowaniem, celownik się rusza za szybko i mam problem gdzie on jest ;D. Najlepiej to rozwijaj brytoli, szczególnie dobry jest super zwrotny spitfire mk 1 z 8 km 7,7mm, lecz i on pewnie dostanie nerfa :D

EDIT.
Wywaliło mi błąd gdy pisałem, ja pitole... będzie krócej.
Co do nazioli, mają zaczepiste BF-y którymi ownie, zapewne dlatego, że dużo grałem amerykanami i utrzymywanie się nimi na podium, i bycie lepszym od innych graczy w tabelce to jest coś ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2013, 17:05:28 pm wysłana przez szymozillo »
Moje posty są tylko i wyłącznie na temat HB, a jeżeli jest inaczej, to podkreślę to w poście.
Przestaję grać dopóki w Gajin nie zostanie zlikwidowany ruch wielbicieli nazistów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać śladowe lub większe ilości rage-u.

Darek94PL

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2013, 22:54:31 pm »
Amerykańce dobre są do niszczenia celi naziemnych nic więcej. Aircobra czy Kingkobra to przepaść w porównaniu do Jaka-9T gdzie jeden strzał rozwala maszynę na strzępy, w dodatku działko z Jaka 9 jest dwukrotnie bardziej szybkostrzelne.

szymozillo

• Kapitan
  • *
  • Reputacja -12
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 04, 2013, 10:42:06 am »
Amerykańce dobre są do niszczenia celi naziemnych nic więcej. Aircobra czy Kingkobra to przepaść w porównaniu do Jaka-9T gdzie jeden strzał rozwala maszynę na strzępy, w dodatku działko z Jaka 9 jest dwukrotnie bardziej szybkostrzelne.
I w tym jest problem, w następnym patchu ma być nerf ruskich UFO i Jaka-9t, mam nadzieję, że dostaną tak, że będą niegrywalne :D
Moje posty są tylko i wyłącznie na temat HB, a jeżeli jest inaczej, to podkreślę to w poście.
Przestaję grać dopóki w Gajin nie zostanie zlikwidowany ruch wielbicieli nazistów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać śladowe lub większe ilości rage-u.

Maciej1313_GD_

• Szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
  • Śmierć i podatki to jedyne pewne rzeczy w życiu
    • GD
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 04, 2013, 15:05:37 pm »
zacznijcie latac kazda nacja oprocz japoni, jak dobijecie do 4 to zacznijcie latac japonska nacja, zakochacie sie

Awiator

• Kapitan
  • *
  • Reputacja -16
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 04, 2013, 17:34:41 pm »
Up@
Cała prawda, tylko że ja dobiłem do 6 u u kilku nacji.
Japończycy są najlepsi.
Tera mam u nich 7 idzie świetnie.

Spider6

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 04, 2013, 17:47:56 pm »
A mi się lata świetnie amerykanami.Pratkycznie każdy samolot ma bombe,wytrzymałe i nawet zwrotne.Ja moją przygode z WT zaczołem od japońców mam teraz u nich 9 poziom ale nie polecam startu od tych samolotów Bombowce tylko do 7 lvl no to są kpiny te reizeny też nie dokońca udane mają te spluwy .

Awiator

• Kapitan
  • *
  • Reputacja -16
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 04, 2013, 18:17:24 pm »
Japońce są dla bardziej zaawansowanych.
Początek zalecam od UK , ewentualnie USA choć USA lepiej dla początkujących.
Bombowce może nie są genialne, ale nadrabiają to Reiseny i Hieny.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2013, 18:18:58 pm wysłana przez Awiator »

divao

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
Jaka nacja wg. Was najlepsza?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 06, 2013, 10:20:39 am »
Głosujcie na Waszą ulubioną nacje pod względem skuteczności i komfortu. Przy okazji zostawiajcie, krótki komentarz z uzasadnieniem swojego wyboru.

SpeedFirePL

• Kapitan
  • *
  • Reputacja 8
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 06, 2013, 11:07:05 am »
Nie wiem jak wy gracie , ja gram z kolega i ma tego legendarnego wielce op yak 9t , ja mam spita mk ix i mamy srednio po 6-7 zastrzelen na runde , oboje tak samo. Czasem on lepszy czasem ja ale nigdy nie ma wielkiej roznicy. Kazda nacja jest dobra pod jakims wzgledem i nie mowcie ze kingcobra jest gorsza od 9t bo to nie prawda ;) lecac f2f z drugim doswiadczonym graczem zawsze oboje padniemy , nigdy nie pada kingcobra (latam i na jednym i na drugim wiec to nie sucha teza) Co do japoncow to nie sa dla zaawansowanych tylko dla poczatkujacych - maja oni najzwrotniejsze samoloty (mysliwce tak samo skretne jak 2platy) wiec w DF wygrywacie wszystko , wada jest stosunkowo niska predkosc wiec trzeba prowokowac do DF i juz , cala taktyka japoncow.. A kazdemu kto jest nastawiony negatywnie do angoli , powiem jedno - nie wiecie co tracicie :) wnerwiajacy jest fakt ze spit z 4 lvla ma to samo uzbrojenie i parametry co z 9 , ale jak dorwiecie mk XVI (11lvl) to macie samolot czolg srednio po 8-10 zestrzelen na runde , no chyba ze sie trafi caly team FW190 przez genialny match making , ale z rownymi sobie jest bezkonkurencyjny :) Jedynie mniej zwrotny od japoncow , predkosc wznoszenia cudowna , predkosc przelotu tez , uzbrojenie idealne.

Vidok

• Poborowy
  • Reputacja 0
Odp: Jaka nacja wg. Was najlepsza?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 06, 2013, 11:55:25 am »

Spider6

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
Odp: Jaka nacja wg. Was najlepsza?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 06, 2013, 15:35:17 pm »
Już taki temat jest czytać nie umiesz

Awiator

• Kapitan
  • *
  • Reputacja -16
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 06, 2013, 19:17:27 pm »
Up@
Spit na 11lv ma bardzo dobrych konkurentów innych nacji, bardzo zwrotny Ki-61lc z 2x 151 20mm, oraz La5FN.
Jaki Spit z 9 poziomu?! Nie ma na tym żadnych spitów.
Japońce mają jeszcze jedną wadę, są bardzo mało wytrzymałe.
Od byle pierdnięcia mogą eksplodować.
Speed jaki masz nick w grze?
Specjalnie spróbowałem zagrać ruskimi i moje odczucia:
Yak-7b beznadzieja, LaG-3 da radę , IL-2 genialny.
Wątpię że przeboleje, nie pasują mi ruskie.
I zastanawiam się czy brnąć dalej w Japońców, praktycznie 8, czy kontynuować brytoli 6.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 23:44:17 pm wysłana przez Awiator »

Spider6

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 06, 2013, 20:24:38 pm »
Ja bym rodził brytoli mają skóteczne samoloty bo bombowce niezabardzo. Mi niestety ruskie też nie posują  niby mam tego Yak-9t ale coś mi nie idzie nim gra . Nikomu nie polecam zaczynania od japońców są to maszyny trudne w oblataniu .