War Thunder > Dyskusja ogólna

War of Thunder czołgi

<< < (3/15) > >>

Zero:
Biorąc pod uwagę fakt, że jeden strzał powinien niszczyć lub conajmniej unieruchamiać czołg, to strzały "za zero" będą bardzo widoczne. Za to z drugiej strony dostaniemy okręty które nawet po ciężkim bombardowaniu wciąż będą mogły prowadzić walkę, kalekie ale wciąż groźne.

MenFromTheMoon:
@Zero

Nie zgadzam się z tobą w WOT pojazdy mają HP, natomiast WAR THUNDER ma kompletnie inny system uszkodzeń.
Strzały za zero to normalna sprawa w realnym świecie są to rykoszety, o których można się sporo dowiedzieć z filmów historycznych.
Mnie zastanawia tylko fakt jak rozwiążą sprawę połączenia na mapie walki samolotów z czołgami.
Ponieważ teraz jeden przelot Welingtonem i mam 10-20 celów naziemnych jeśli choć połowę z tego to będą czołgi sterowane przez graczy to trochę lipa bo nie wiem komu się będzie chciało ginąć co chwile w czołgu.

Zero:

--- Cytat: MenFromTheMoon w Październik 17, 2012, 20:14:57 pm ---@Zero

Nie zgadzam się z tobą w WOT pojazdy mają HP, natomiast WAR THUNDER ma kompletnie inny system uszkodzeń.

--- Koniec cytatu ---
A co ja niby piszę? :)

Kombajnista=301=:
Manie ale zauważ że gdy dostaniemy czołgi samolotów będzie latać mniej może ze 3 na team przecież nie zrobią tak jak teraz kupa samolotów na bezbronne czołgi.

p.s te statki japońskiej floty kiedy dostaniemy?

MenFromTheMoon:
@Kombajnista_z-bizona

No dlatego zastanawia mnie jaki mają pomysł na połączenie tego wszystkiego. Dodatkowo statki hmm gracz kontrolujący statek np. Destroyera przełącza się w tryb walki AA i prowadzi ogień z działek (tylko z jednego stanowiska? Czy też z wielu jednocześnie)

Ale to jeszcze myślę daleka przyszłość. Obecnie jest to dobrze rokujący projekt.
Zobaczymy w kolejnych patch'ach co się będzie działo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej