Autor Wątek: War of Thunder czołgi  (Przeczytany 18836 razy)

dawidos06

• Kapral
  • *
  • Reputacja 1
Odp: War of Thunder czołgi
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2012, 21:20:50 pm »
na pewno maja jakis pomysl jak to polaczyc pozyjemy zobaczymy :) na razie zapowiada sie swietna gra

Procik

• Sierżant
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2012, 12:50:17 pm »
Ze statkami będzie pewnie podobnie jak z bombowcami, czyli będzie widok z zewnątrz i celownik wirtualny. Strzelając do samolotu, będą strzelając wszystkie dostępne działa , tak jak to się dzieje w samolotach co maja działka kilku kalibrów.
[image]http://img842.imageshack.us/img842/4640/vecuf8w.png[/image]

oldyzach

• Poborowy
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2013, 16:18:26 pm »
Będą tylko statki, czy okręty również? ;).

gogolina

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja -1
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2013, 19:34:03 pm »
Co do czołgów to przecież podczas wojny wszystkie strony korzystają z samobieżnych dział przeciwlotniczych co daje nam możliwość obrony przed samolotami a wcale bym się nie obraził gdyby dali nam stacjonarne AA wprawdzie takie pojazdy nie miały by szans z czołgami przez co by przetrwać musieli  by współprace z drużyną (większą niż bombowce i myśliwce) gra była by ciekawsza. Jeśli chodzi o statki to wolałbym żeby lotnictwo było dostatkiem w przeciwnym razie dojdzie do sytuacji wszyscy na jednego. A co do wot to gra robi się coraz gorsza zaczynam się zastanawiać czy twórcy nie zaczęli po prostu odcinać kupony War of Thunder ma sporą szanse pokonania rywala.

ultracose

• Poborowy
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:09:37 pm »
zauwaz ze jeszcze sa zablokowane tryby turnieju i drugiej wojny swiatowej  gdyby mieli je odblokowac musieliby czolgi i statki tez odblokowac bo turniej i druga wojna swiatowa na same samoloty to chyba nie jest  :P  ???

Ratharr

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2013, 13:41:24 pm »
Niestety, muszę przyznać, że czołgi i statki będą nudne. W WoT było ciekawie, mimo że nierealistycznie. Teraz będzie jakiś kozaczek w Shermanie obrażał Niemca, że go z 1,5 km Tygrysem zestrzelił. Taka walka na odległość może nużyć...

Norkos

• Moderator Globalny
  • Major
  • *
  • Reputacja 24
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 25, 2013, 14:01:22 pm »
Tak na luźno, czasem się zastanawiałem jak oni te czołgi i okręty chcą wprowadzić i sam nie wiem. Na niektórych mapach gdzie jest miasto czy coś to fajnie  czołgi się rozjadą będą się tam bawić a samoloty no cóż będą miały trudniej ale i tak będą ich ściągać w przeciągu pierwszych 5 min gry, i jaka tu zabawa dla czołgów to nie wiem.
Okręty też podobnie gość będzie manewrował na torpedy, będzie ciągle zmieniał kurs żeby z dużego pułapu nikt sobie nie wymierzył ale co ktoś zanurkuje pyknie bombe i po nim więc jakoś tego wszystkiego nie widzę. Prędzej jakoś to może być tak że gracz w samolocie ma przed misją wybór czy np bierze 2 boty okręty czy np 6 botów pojazdów wybiera ich skład i już od niego zależy czy je osłania z powietrza czy atakuje wrogie a one mu tam działają same i co zarobia to jego.

Procik

• Sierżant
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 25, 2013, 14:49:08 pm »
A ja widzę to inaczej. Już gdzieś to pisałem.
Grając samolotami będzie tak samo jak teraz, czyli pojazdy i statki sterowane przez komputer
Grając czołgami, samoloty i statki sterowane przez komputer
Grając statkami, czołgi i samoloty sterowane przez komputer

Bitwa z udziałem graczy i wszystkich typów uzbrojenia będzie dostępna tylko w oddzielnych specjalnych misjach, mapach.
W arcade HB i FRB nie dało by się tak prosto ustawić balansu, aby wszystkim sterowali gracze.

KucziI -AAF-

• Moderator Globalny
  • Kapitan
  • *
  • Reputacja 34
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 25, 2013, 16:04:24 pm »
Grając samolotami będzie tak samo jak teraz, czyli pojazdy i statki sterowane przez komputer

Bitwa z udziałem graczy i wszystkich typów uzbrojenia będzie dostępna tylko w oddzielnych specjalnych misjach, mapach.
W arcade HB i FRB nie dało by się tak prosto ustawić balansu, aby wszystkim sterowali gracze.
To jest zdecydowanie najlepsza opcja. A w kwestii połączenia poszczególnych rodzajów broni to najbardziej sensowne wydaje się skoordynowanie działań floty z działaniami lotnictwa, takie bitwy mogą być naprawdę dynamiczne i ciekawe. Po po prostu niektóre typy okrętów powinny mieć większą wytrzymałość zwłaszcza pancerniki i lotniskowce (ale i kasa za nie powinna być dużo większa, zresztą już przy ich obecnej wytrzymałości powinno się więcej dostawać za ich zatopienie).

Wacho78

• Podporucznik
  • *
  • Reputacja 20
  • "AMOR PATRIAE NOSTRA LEX"
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 25, 2013, 16:33:26 pm »

To jest zdecydowanie najlepsza opcja. A w kwestii połączenia poszczególnych rodzajów broni to najbardziej sensowne wydaje się skoordynowanie działań floty z działaniami lotnictwa, takie bitwy mogą być naprawdę dynamiczne i ciekawe. Po po prostu niektóre typy okrętów powinny mieć większą wytrzymałość zwłaszcza pancerniki i lotniskowce (ale i kasa za nie powinna być dużo większa, zresztą już przy ich obecnej wytrzymałości powinno się więcej dostawać za ich zatopienie).

To się wydaje jedynym rozwiązaniem. Nie wyobrażam sobie połączenia wszystkich rodzajów broni w jednej bitwie.
Toć to była by masakra. Lądowanie na wyspie samoloty śmigają, okręty rozpinają piękny parasol stali z dział pplot wojsko na lądzie w czołgach itp walczy między sobą i z samolotami i nagle koleś z np pancernika zaczyna ostrzał celów lądowych. Kurcze jak się wstrzeli to nie ma co zbierać i po zabawie.

Jedyne sensowne połączenie tak jak przedstawił KucziI to połączona walka morsko/powietrzna.
Ale i tak by był kocioł. Nie dość że to by wymusiło współpracę graczy "latających" ( wspólne np torpedowanie jeden wali torpedy od dziobu drugi w burtę statek robi zwrot ale i tak dostanie ) jak "pływających", gdzie była by potrzebna wspólna tarcza/parasol z pocisków. Tylko coś by mi się wydaje że przy takim wspólnym "manewrowaniu" było by sporo taranowania :D Ale to była by naprawdę niezła rozrywka. teraz zatopienie jakiegokolwiek okrętu to śmiech na sali. Przy manewrowaniu to dopiero była by sztuka. Tak jak było naprawdę. Okręty/statki topiono w zorganizowany sposób a nie jak teraz. i NIE było to takie łatwe czego przykładem jest Operacja „Cerberus”
Dla zainteresowanych tą operacją http://wwii.pl/index.php-site=arth&id=39.htm

Ale jak nie spierdzielą to operacje morskie mogą być naprawdę super. W sumie to na to czekam. Czołgi już mamy w WoT, a okręty to może być to. Nie pozostaje nam tylko czekać, bo zrobienie takiej rozgrywki to nie łatwa sprawa.
Te aeroplany ?!? fajne :/ ........ ale ja czekam na OKRĘTY!!!!!!

KucziI -AAF-

• Moderator Globalny
  • Kapitan
  • *
  • Reputacja 34
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2013, 19:33:40 pm »
Dokładnie Wacho78, kwestie floty i lotnictwa można jeszcze odpowiednio dograć ale dorzucania broni pancernej do tego kotła po prostu nie widzę. Czołgiści robili by pod bombami czy ostrzałem z pancerników za freefragi nie mając żadnej przyjemności z takiego grania.
Tak jak było naprawdę. Okręty/statki topiono w zorganizowany sposób a nie jak teraz.
Otóż to, coś takiego mogłoby być dobrym tematem na wojny klanów w War Thunderze.
Tutaj dla uzupełnienia jeszcze inny artykuł w temacie topienia wielkich okrętów liniowych w sposób zorganizowany. Bitwa pod Kuantanem, czyli zagłada HMS Prince of Wales i HMS Repulse, z bombowcami G4M1 Hamaki (w amerykańskim kodzie "Betty") w roli głównej:
http://www.militarium.net/viewart.php?aid=118

Scytian

• Porucznik
  • *
  • Reputacja 30
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 26, 2013, 09:40:42 am »
Byłoby możliwe połączenie wojsk naziemnych z lotnictwem tylko:
1. Musiałoby to być w trybie podobnym do HB, bez możliwości grania razem w Arcade(bez reloada w powietrzu).
2. Musiałoby być dużo mniej samolotów niż wojsk naziemnych.
3. Jednostki naziemne nie mogłyby mieć markerów.
Wtedy trochę balansu i byłoby w miarę ok. Do celów naziemnych nie nadawały by się bombardowania z dużej wysokości, bo ciężko przewidzieć co zrobi wróg, za to z na mniejszych wysokościach ludzie grający działami przeciwlotniczymi mogliby łatwo zestrzelić samolot.
Co do bitew morskich to poprzednie propozycje byłyby b.dobre ale tak samo tryb gry musiałby wyglądać podobnie jak w HB.
Połączenia wszystkich typów jednostek nie widzę jakoś, jak ktoś już wcześniej wspomniał: jednostki naziemne byłyby free fragami dla okrętów.

KucziI -AAF-

• Moderator Globalny
  • Kapitan
  • *
  • Reputacja 34
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 26, 2013, 12:57:33 pm »
2. Musiałoby być dużo mniej samolotów niż wojsk naziemnych.
Może nie dużo mniej samolotów ale ograniczona ilość bombowców, samolotów szturmowych i torpedowych w bitwie. To one najbardziej zagrażają celom naziemnym i okrętom. Powinno być ich dwa, nawet trzy razy mniej niż myśliwców. Wtedy ich niewielka ilość wymuszałaby na graczach przykładanie większej wagi do osłony własnego lotnictwa bombowego. Co do reszty się zgadzam.

Procik

• Sierżant
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 26, 2013, 13:59:21 pm »
KucziI nie przeszło by takie wyliczanie ile jakich samolotów by było. Nie rozumiem po co wogle taki pomysł. Sam samolot nic nie znaczy, ważny jest pilot. Po za tym statki sterowane przez gracza strącały by takie bombowce jak kaczki. Już teraz jest trudno latać w pobliżu niszczycieli.

Scytian

• Porucznik
  • *
  • Reputacja 30
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 26, 2013, 14:33:43 pm »
Taaa, jak kaczki, a potem 1 bombka z chmur i papa