Autor Wątek: Nie mogę opuścić własnego plutonu!  (Przeczytany 274 razy)

Emperor_Bread

• Poborowy
  • Reputacja 0
Nie mogę opuścić własnego plutonu!
« dnia: Luty 16, 2017, 19:08:46 pm »
Witam!

Trzy dni temu, chcąc pograć ze znajomym w plutonie, wystąpił problem. Chcąc wyszukać nam bitwę, kliknąłem odpowiedzialny za to przycisk, lecz w tym momencie nastąpiła przerwa w dostawie internetu, a w efekcie zostałem rozłączony z serwerem gry. Po zalogowaniu się byłem sam w oddziale, ale chcąc zaprosić znajomego z powrotem, moim oczom ukazał się komunikat: "Musisz być dowódcą oddziału, aby wykonać operację". Próba opuszczenia tego oddziału kończy się dokładnie takim samym komunikatem. Jestem bezradny w tej sytuacji i nie mogę grać ze znajomymi (przyjąć, ani wysłać zaproszenia). Reinstalowałem grę, lecz nie przyniosło to żadnych pozytywnych efektów. Szperając na forum anglojęzycznym, znalazłem wzmiankę o tym, że usunięcie config.blk z plików gry może naprawić problem. Nic takiego jednak się nie stało. Stąd moja prośba o pomoc. Możecie mnie jakoś usunąć z tego oddziału, bądź naprawić ten problem w jakiś sposób? Byłbym naprawdę wdzięczny, bo błąd daje mi się we znaki.

Dołączam screenshota z komunikatem, oraz link do filmiku prezentującego występujący problem.
Błąd wystąpił w wersji klienta 1.65.1.181

https://www.youtube.com/watch?v=O1QQdwMyY40

Z góry dziękuję za pomoc!