Autor Wątek: War of Thunder czołgi  (Przeczytany 20349 razy)

fajek

• Plutonowy
  • *
  • Reputacja -2
War of Thunder czołgi
« dnia: Wrzesień 27, 2012, 17:45:30 pm »
Witam, tak z czystej ciekawości napisałem do suportu War of Thunder z pytaniem, czy  nie mogli by zrobić czegoś na wzór World of Tanks. I ku mojemu zaskoczeniu odpisali mi :D  że mają w planach czołgi i statki i zrobią tak jak WG czyli wszystko w jednym. Wyobraźcie sobie  grafikę z War of Thunder w czołgach, plus model zniszczeń itp. Już nie mogę się doczekać bo na pewno przebije pierwowzór pod każdym względem.

Zero

• Gość
Odp: War of Thunder czołgi
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2012, 18:07:54 pm »
Bazując na jednym kliencie mogą zrobić nawet lepiej niż WG, bo umożliwić bitwy łączone, czyli na jednej mapie jednocześnie wszystkie rodzaje broni, podczas gdy u WG to są w zasadzie 3 oddzielne gry, połączone tylko kontem gracza.

beryl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2012, 23:09:50 pm »
Nie wiem czy przebije jednym, ale ważnym parametrem - ilością graczy. World of Tanks jest dobrą grą (od wczoraj znów gram) i trudno będzie przekonać graczy do przejścia.

Zero

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:33:45 am »
Z takim marketingiem jaki prezentują to choćby mieli produkt 100x lepszy od WG to i tak sukcesu nie odniosą. Powinni się uczyć jak promować swoje gry od Bialorusinów.

Hunter

• Szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:36:34 am »
Z takim marketingiem jaki prezentują to choćby mieli produkt 100x lepszy od WG to i tak sukcesu nie odniosą. Powinni się uczyć jak promować swoje gry od Bialorusinów.

Dokładnie. A właściwie to z jakim marketingiem? Tej grze zwyczajnie go brakuje.
dołącz do HAWK-ów na: www.blackhawk.4um.pl

Kombajnista=301=

• Chorąży
  • *
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2012, 14:03:34 pm »
Gram w world of tanks i z niecierpliwością czekam na jego konkurencje a to dlatego że traktowanie graczy przez WG całe stada strzałów za 0 i ukryty balans na wr 50% dla gracza powoli odciąga mnie od tej gierki,mam nadzieje że twórcy war thundera zrobią czołgowe MMO z przypierdem i z przytupem.
SAMOLOTY PREMIUM W GARAŻU:
F2a1 buffalo, Wellington mk1c, PBY-5a Catalina, P40E-1 Kittyhawk, BF-109 E3, F4u1a Corsair.

Kombajnista=301=

• Chorąży
  • *
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2012, 09:24:34 am »
Też z ciekawości napisałem wczoraj do supportu w sprawie czołgów i mi odpisali że poważnie myślą nad tym i że prawdopodobnie za rok możemy dostać czołgi przynajmniej dla aliantów (zsrr też) i niemców bo z włochami i japońcami jest troche trudniej.Ale już teraz news na stronie utwierdził mnie w przekonaniu że będziemy nie tylko latać ale i pływać mają dodać statki pod kontrole graczy.
F2a1 buffalo, Wellington mk1c, PBY-5a Catalina, P40E-1 Kittyhawk, BF-109 E3, F4u1a Corsair.

Zero

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2012, 10:19:25 am »
W War Thunder też będziesz miał strzały za zero. Jeśli pójdą koncepcją z samolotów to w czołgach też będzie system modułowy, czyli strzał nawet celny może zwyczajnie nie przebić pancerza zwłaszcza jeśli oddany z daleka (a nie podjedziesz do przeciwnika jak Subaru Imprezą żeby mu przywalić z przyłożenia) lub może np. rozwalić silnik czy zrzucić gąsiennice pozwalając załodze na dalsze prowadzenie ognia na zasadzie bunkra.

Kombajnista=301=

• Chorąży
  • *
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2012, 13:05:06 pm »
Tylko zauważ że WoT to nawalanka jest troche realizmu ale nie wiele,a w war thunderze masz full realizm i ja wole realizm od bezsensownej nawalanki.

MenFromTheMoon

• Poborowy
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2012, 20:28:19 pm »
Witam,

Co do czołgów w "War Thunder" to oczywiście że będą, ponieważ już przygotowany interfejs jest pod "pojazdy naziemne", "powietrzne", "wodne"

A co do marketingu to myślę że jest on na odpowiednim poziomie. Pamiętajmy że przecież nadal mamy zamkniętą betę!! Dostęp do gry ma naprawdę wąskie grono graczy.
Uważam że dobrze iż gra jest trochę w cieniu WOT'a, ponieważ zachęcić do gry obecnie jest bardzo łatwo (kilka newsów na czołowych portalach i mamy lokomotywę która sama się napędzi) Gdyby zrobili to teraz było by tylu zdenerwowanych graczy na to że nie mogą zagrać że przyniosło by to więcej szkód niż pożytku.

Co do strzałów za zero to myślę że w War Thunder nie będą one tak beznadziejnie widoczne jak w WOT (Wiem co mówię grałem w wota od początku)

Pozdrawiam i do zobaczenia w przestworzach
MenFromTheMonn

Zero

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2012, 21:40:32 pm »
Biorąc pod uwagę fakt, że jeden strzał powinien niszczyć lub conajmniej unieruchamiać czołg, to strzały "za zero" będą bardzo widoczne. Za to z drugiej strony dostaniemy okręty które nawet po ciężkim bombardowaniu wciąż będą mogły prowadzić walkę, kalekie ale wciąż groźne.

MenFromTheMoon

• Poborowy
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 17, 2012, 20:14:57 pm »
@Zero

Nie zgadzam się z tobą w WOT pojazdy mają HP, natomiast WAR THUNDER ma kompletnie inny system uszkodzeń.
Strzały za zero to normalna sprawa w realnym świecie są to rykoszety, o których można się sporo dowiedzieć z filmów historycznych.
Mnie zastanawia tylko fakt jak rozwiążą sprawę połączenia na mapie walki samolotów z czołgami.
Ponieważ teraz jeden przelot Welingtonem i mam 10-20 celów naziemnych jeśli choć połowę z tego to będą czołgi sterowane przez graczy to trochę lipa bo nie wiem komu się będzie chciało ginąć co chwile w czołgu.

Zero

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 17, 2012, 21:03:01 pm »
@Zero

Nie zgadzam się z tobą w WOT pojazdy mają HP, natomiast WAR THUNDER ma kompletnie inny system uszkodzeń.
A co ja niby piszę? :)

Kombajnista=301=

• Chorąży
  • *
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 20, 2012, 17:34:45 pm »
Manie ale zauważ że gdy dostaniemy czołgi samolotów będzie latać mniej może ze 3 na team przecież nie zrobią tak jak teraz kupa samolotów na bezbronne czołgi.

p.s te statki japońskiej floty kiedy dostaniemy?

MenFromTheMoon

• Poborowy
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 20, 2012, 18:33:26 pm »
@Kombajnista_z-bizona

No dlatego zastanawia mnie jaki mają pomysł na połączenie tego wszystkiego. Dodatkowo statki hmm gracz kontrolujący statek np. Destroyera przełącza się w tryb walki AA i prowadzi ogień z działek (tylko z jednego stanowiska? Czy też z wielu jednocześnie)

Ale to jeszcze myślę daleka przyszłość. Obecnie jest to dobrze rokujący projekt.
Zobaczymy w kolejnych patch'ach co się będzie działo.