Autor Wątek: Dywizjon 316 Warszawski - Puchacze  (Przeczytany 21822 razy)

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
Odp: Dywizjon 316 Warszawski - Puchacze
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2013, 09:38:05 am »
VS.

W dniu dzisiejszym o odbył się sparing pomiędzy 316 Dywizjonem Myśliwskim "Warszawskim", a zajmujący obecnie 1 miejsce w rankingu rosyjskim klanem Sky Veterans. Rozegraliśmy 4 rundy 8 vs 8. Sparing zakończył się wynikiem 2:2 !

Podziękowania dla wszystkich pilotów którzy przyczynili się do uzyskania tego wyniku, uważamy że po raz kolejny dobrze zaprezentowaliśmy się na arenie międzynarodowej.

Pozostaje jednak lekki niesmak ,gdyż koledzy z SV tuż przed meczem tłumacząc się niezrozumieniem języka angielskiego zmienili tryb gry i mapę. Przez kilka wcześniejszych dni ćwiczyliśmy zupełnie inny tryb rozgrywki i taktykę, także zmuszeni byliśmy improwizować, jak widać i to nam się udało.

Powtórka wkrótce na Twitch.tv i youtube.

Radoss79

• Podporucznik
  • *
  • Reputacja 13
  • Mierz zamiary według sił swoich wrogów.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:24:51 am »
Serdecznie gratuluję wygranej.

Co do zmian w zasadach to niestety taka specjalność kolegów zza miedzy. W każdej grze w której grałem przeciwko rosyjskim zespołom, były problemy po ich stronie.

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 13, 2013, 11:40:44 am »
Kolega chyba niedokładnie przeczytał bo wynik to 2:2 . A co do kolegów zza miedzy to nie można generalizować. Graliśmy i z takimi, do których żadnych zastrzeżeń mieć nie można.

Radoss79

• Podporucznik
  • *
  • Reputacja 13
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 13, 2013, 11:55:18 am »
Rzeczywiście,przepraszam. Miało być : Gratuluję wyniku :)

Absolutnie nie generalizuję , piszę tylko o swoich doświadczeniach. :)

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2013, 15:22:13 pm »
Przypominam, że 316 Dywizjon Myśliwski Warszawski w dalszym ciągu prowadzi rekrutację. Pilotów z aspiracjami i ambicjami zapraszamy do składania podań w dziale  "Rekrutacja". Przypominam, że nasz Dywizjon skupia się wyłącznie na grze HB oraz FRB , graczom Arcade z góry dziękujemy.

Więcej informacji nt. wymagań znajdziecie w zakładce Rekrutacja.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2013, 08:07:58 am wysłana przez Otto_Kohl »

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 19, 2013, 11:51:10 am »

Witajcie Piloci !

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie z wiedzy historycznej o 316 Dywizjonie Myśliwskim Warszawskim !

Do zgarnięcia są następujące nagrody :

- 3x po 500 Złotych Orłów .
- replika oryginalnego bordowego szalika z godłem Puchacza 316 DM .

Nagroda w postaci repliki szalika 316 Dywizjonu zostanie rozlosowana pośród członków Wirtualnego 316 DM. Na nagrody w Złotych Orłach ma szanse każdy kto udzieli poprawnej odpowiedzi !

Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na 3 pytania ! Podpowiedzi możecie odnaleźć między innymi w dziale historycznym na naszej stronie internetowej - zachęcamy do poszukiwań !

1. Jaki przydomek związany ze znakiem kodowym jednostki, nosili piloci 316 Dywizjonu Myśliwskiego?

2. Ile samolotów (wg. listy Bajana ) oraz pocisków V1 zestrzelił 316 Dywizjon Myśliwski ?

3. Zidentyfikuj do kogo należała poniższa maszyna:

Termin udzielania odpowiedzi to 15 października ! Lista osób które udzieliły poprawnej odpowiedzi, oraz szczęśliwców wybranych w losowaniu zostanie opublikowana na naszej stronie.

Aby wysłać zgłoszenie za pośrednictwem naszej strony należy zarejestrować się w systemie http://www.enjin.com/ . Poprawne odpowiedzi można wysyłać również na nasz email : dywizjon316@gmail.com

Przy zgłoszeniu nie zapomnij podać swój nick z gry !

http://316.enjin.com/home

Powodzenia !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 12:03:53 pm wysłana przez Otto_Kohl »

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 23, 2013, 12:00:38 pm »
Przypominam o Konkursie i zachęcam do wysyłania zgłoszeń  8) . Proszę też uważnie czytać pytania i nie iść na łatwiznę, jedno z nich jest podchwytliwe. Podpowiedzi znajdziecie na naszej stronie internetowej !

Radoss79

• Podporucznik
  • *
  • Reputacja 13
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:44:39 am »
Czy można poprawiać już wysłane odpowiedzi ?

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:06:45 am »
Możesz wysłać  ;). Ten konkurs ma zachęcić do poczytania ciutkę o historii, także o ile sam dogrzebałeś się do ów informacji to jak najbardziej.

mistrz101

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 2
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 24, 2013, 17:47:22 pm »
Dobra, ja już wysłałem może się uda :D (trzymam kciuki)

Szczerze mówiąc bardzo się zainteresowałem tym tematem za sprawą Waszego konkursu

pzdr

Only know you've been high when you're feeling low...

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 27, 2013, 08:02:27 am »
VS.

3:1

Wczoraj o godzinie 20 odbył się sparing pomiędzy Dywizjonami 303 i 316. Mecz odbył się w formule 8v8 na mapie Kubań (dominacja) przy równym starcie z lotnisk na sygnał. Obydwie drużyny wybrały samoloty Spitfire Mk IX (13 tier). Pomimo problemów z nowym patchem na szczęście udało nam się mecz rozegrać. Walka była zacięta, ale tym razem szczęście myśliwca było po stronie Puchaczy i bitwa zakończyła się wynikiem 3:1 dla 316 Dywizjonu Myśliwskiego "Warszawskiego".

Pragniemy serdecznie podziękować Kolegom z 303 za podjęcie wyzwania i możliwość rozegrania wspólnie tych 4 rund. Jesteśmy przekonani, że nie było to nasze ostatnie spotkanie i czekają nas kolejne bitwy pełne emocji i koleżeńskiej rywalizacji ! Dziękujemy !

Powtórka jednej z rund by Qusso. Niedługo uruchomimy nasz stream na Twitch.tv , także przy okazji zapraszamy do śledzenia naszego kanału http://pl.twitch.tv/316_squadron

http://www.youtube.com/watch?v=fdEEt05bUNI&feature=youtu.be

Puhu !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 08:04:10 am wysłana przez Otto_Kohl »

chabrowy_pl

• Starszy szeregowy
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 27, 2013, 19:09:41 pm »

Witajcie Piloci !

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie z wiedzy historycznej o 316 Dywizjonie Myśliwskim Warszawskim !

Do zgarnięcia są następujące nagrody :

- 3x po 500 Złotych Orłów .
- replika oryginalnego bordowego szalika z godłem Puchacza 316 DM .

Nagroda w postaci repliki szalika 316 Dywizjonu zostanie rozlosowana pośród członków Wirtualnego 316 DM. Na nagrody w Złotych Orłach ma szanse każdy kto udzieli poprawnej odpowiedzi !

Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na 3 pytania ! Podpowiedzi możecie odnaleźć między innymi w dziale historycznym na naszej stronie internetowej - zachęcamy do poszukiwań !

1. Jaki przydomek związany ze znakiem kodowym jednostki, nosili piloci 316 Dywizjonu Myśliwskiego?

2. Ile samolotów (wg. listy Bajana ) oraz pocisków V1 zestrzelił 316 Dywizjon Myśliwski ?

3. Zidentyfikuj do kogo należała poniższa maszyna:

Termin udzielania odpowiedzi to 15 października ! Lista osób które udzieliły poprawnej odpowiedzi, oraz szczęśliwców wybranych w losowaniu zostanie opublikowana na naszej stronie.

Aby wysłać zgłoszenie za pośrednictwem naszej strony należy zarejestrować się w systemie http://www.enjin.com/ . Poprawne odpowiedzi można wysyłać również na nasz email : dywizjon316@gmail.com

Przy zgłoszeniu nie zapomnij podać swój nick z gry !

http://316.enjin.com/home

Powodzenia !

Trochę przy łatwy ten konkurs jak dla mnie ale gratulacje za pomysł. Właśnie tego brakuje kultywowanie naszej historii.A tu proszę strona jak bestseller . Jestem pod wielkim wrażeniem. Wczoraj zamiast grać czytałem waszą stronę. A miałem tam tylko odpowiedzieć na pytania. Hehe choć raz zachłanność wyszła mi na zdrowie
( intelektualne)
Przepraszam za spam ale nie mogłem się powstrzymać.

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 30, 2013, 09:02:02 am »

Miło nam pochwalić się piosenką, nagraną przez jednego z naszych pilotów - Taviego, który oprócz umiejętności myśliwca posiada dodatkowo talent artysty ! Utwór został wzbogacony zdjęciami pilotów i maszyn z historycznego 316 Dywizjonu Myśliwskiego "Warszawskiego". Zapraszamy do odsłuchania i rozpowszechniania utworu na chwałę Puchaczy !

Serdeczne podziękowania dla Taviego za pracę włożoną w nagranie utworu !

http://www.youtube.com/watch?v=pwBI0PyRBtQ

PS: chabrowy_pl - po to właśnie jest ten konkurs, żeby zachęcić do czytania. Cieszy mnie, że w Twoim przypadku mi się udało  :) !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2013, 09:06:22 am wysłana przez Otto_Kohl »

Otto_Kohl

• Starszy sierżant
  • *
  • Reputacja 7
  • Puchacz !
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2013, 08:31:16 am »
VS.

Z małym opóźnieniem pragniemy poinformować, że w zeszły piątek 316 Dywizjon Myśliwski "Warszawski" w ramach przygotowania do turnieju rozegrał towarzyski sparing z kolegami z Polish Fighting Team . Rozegraliśmy 3 rundy ma samolotach do 11 tieru, mapa Kuban Take Off. Wszystkie trzy rundy na konto Puchaczy, czyli wynik 3:0 .

Dziękujemy PFT za poświęcony czas i waleczność. Przy okazji zapraszamy na stronę internetową PFT, znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów dotyczących historii lotnictwa.

http://polishfightingteam.blogspot.com/

SuperPetrus

• Porucznik
  • *
  • Reputacja 5
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2013, 08:36:36 am »
No, no gratulacje. Zastanawiam się kiedy wreszcie przegracie, żeby Wam sodówka nie uderzyła do głowy ;P
Oby tak dalej :)
Flying Circus