War Thunder - Polski serwis - News: Czołgowy maraton: Początki

War Thunder

Pobierz grę Forum

O grze

Poradniki

Inne

Czołgowy maraton: Początki

Jednostki naziemneWielu z nas zapamięta 4 grudnia jako pierwszy dzień rozpoczęcia Zamkniętych Beta Testów dla Wojsk Lądowych, War Thunder. Przez 3 tygodnie nasi testerzy jeździli stalowymi bestiami na zamkniętym serwerze. Zdecydowaliśmy się opowiedzieć wam, jak przebiega pierwsza fala ZBT i przekazać wam wrażenia graczy.

Pierwsze zaproszenia:

Wraz z pierwszym dniem ZBT rozpoczęliśmy wysyłać zaproszenia i instrukcje do graczy, którzy ukończyli zadania Kwatery Głównej Wojsk Lądowych. Ci szczęśliwcy otrzymali wczesny dostęp do ZBT Wojsk Lądowych oraz do ukrytego pod-forum ZBT. W celu skupienia uwagi naszych testerów na możliwych błędach i otrzymania odpowiedniego wsparcia zdecydowaliśmy się otwierać serwer ZBT raz dziennie o konkretnej porze, a po zakończeniu testów prosiliśmy graczy o podzielenie się wrażeniami.Pierwsze wrażenia:

«Moje wrażenia? Czołgi wyglądają zachwycająco...»
"Po pierwsze, chcę powiedzieć, że rozłożyło mnie pierwsze wrażenie:
- niezwykle realistycznie wyglądające czołgi
- szczegółowy teren na około
- szuter
- dźwięki
- zachowanie jadącego czołgu
- ruchy czołgu na trudnym terenie
- dźwięki wybuchów i ostrzału
- smugacz z twoich lub wrogich pocisków oddalający lub zbliżający się
- genialne wymiany ognia między czołgami
- ...
Nawet bez jeżdżenia czołgiem na żywo, nie wspominając o uczestniczeniu w prawdziwej bitwie pancernej na miłość boską, niemniej wyobrażam sobie, że właśnie tak wyglądały prawdziwe bitwy pancerne w przeszłości !!!"
"... Ogólne wrażenia: zachwycające. Najzwyczajniej zachwycajace.
Uwielbiam "czucie" czołgów, ich brzmienie i absolutnie zdumiewające modele!"
"Czołgi sprawiają wrażenie czołgów - masz odczucie prowadzenia tego wielkiego, ciężkiego kawału maszynerii, jakie niewiele gier (jeśli jakiekolwiek) mi dało
Atmosfera - jest świetna - wybuchy wszędzie wokół, ściany ognia, samoloty nad głową - masz wrażenie, że jesteś bardziej w bitwie, niż w grze zręcznościowej"
"JADĘ CZOŁGIEM! moja reakcja na podskakiwanie, ześlizgiwanie się i ogólną trudność w prowadzeniu pojazdów. sprawia wrażenie masy stali i materiałów wybuchowych."
"Pierwsze wrażenie, mózg rozjechany.
Widziałem obrazki wrzucane przez was na forum i stronę, ale granie w samą grę to coś zupełnie innego.
Podobają mi się dźwięki, szczegóły czołgów, trawa, drzewa, szuter.. Myślę, że to piękny twór, a sterowanie czołgiem to coś zupełnie nowego, niewidzianego wcześniej (przynajmniej przeze mnie)."
ISpotkania na Teamspeaku przed otwarciem serwera stały się codzienną tradycją. Była to dobra okazja na przedyskutowanie stawianych celów i zadań.
Mapy i Misje

Podczas tej fazy graczom umożliwiono udział w Bitwie Karelskiej - to sektor frontowy znacznego rozmiaru, zawierający dużo trudnego terenu i pozwalający odpowiednio otrzymywać pozycję.
Punkty odradzania umieszczone na brzegach mapy pozwalają na niespodziewane ataki z różnych kierunków. Chociaż strefy kluczowe leżące blisko punktów odradzania są łatwe do przechwycenia - środkowa strefa stanowi twardy orzech do zgryzienia. Pojazdy które zajęły strefę mają dobrą pozycję do ostrzeliwania nadchodzących sił, a czołgista który zdecydował się zjechać z trasy będzie musiał stawić czoło ogromnym trudnościom: może ulec zdemolowaniu podczas próby ominięcia rozpadlin albo zaklinować się w skaach. Kolejnym problemem jest gęsty las wokół - zawsze możesz uszkodzić swoje gąsienice podczas próby przedarcia się dalej..
Możesz zapytać jakie jest zadanie czołgistów? Po pierwsze utrzymać kluczowe pozycje - im więcej pozycji utrzymuje twoja drużyna, tym więcej punktów tracą przeciwnicy. Zniszczone wrogie czołgi i samoloty również stanowią wkład w wasze zwycięstwo.
Jaka jest rola samolotu na mapie? Poza tym, że piloci uzyskują przewagę powietrzną, mogą oni znacząco wpłynąć na rozwój bitwy. Chociaż zniszczenie poruszającego się czołgu jest naprawdę trudne, nalot bombowy na kluczowe pozycje wciąż może okazać się skuteczną i śmiercionośną taktyką. Jednak prowadzone przez graczy działa przeciwlotnicze mogą utrudnić sytuację.

Co dalej?

Nowe zaproszenia są rozsyłane z każdym dniem - a konkretnie setki. W ostatni weekend rozesłaliśmy ponad 2000 zaproszeń i nie zamierzamy przestać. Przed nami jeszcze niezwykle ważna faza testów - Druga Fala, która da dostęp tym, którzy zakupili zestawy czołgów. A poza tym zdecydowanie będziemy kontynuować rozsyłanie zaproszeń do tych, którzy ukończyli zadania Kwatery Głównej Wojsk Lądowych
MaciekM4a4

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Reklama

Dywizjony

316 Dywizjon Myśliwski

 • Ogłoszenie rekrutacyjne
 • Strona: 316.enjin.com

 • United Legions

 • Ogłoszenie rekrutacyjne
 • Strona: unitedlegions.pl

 • 315 Dywizjon Myśliwski

 • Ogłoszenie rekrutacyjne
 • Strona: 315dywizjon.pl

 • Polish Fighting Team

 • Ogłoszenie rekrutacyjne
 • Strona: polishfightingteam.blogspot.com

 • Dywizjon 303

 • Ogłoszenie rekrutacyjne
 • Strona: 303clan.enjin.com

 • Skrzydło Lotnictwa Taktycznego

 • Ogłoszenie rekrutacyjne
 • Strona: skrzydlolt.pl