War Thunder

Pobierz grę Forum

O grze

Poradniki

Inne

O grze

War Thunder

War Thunder to produkcja rosyjskiego studia Gaijin, które w swoim dorobku posiada tytuły takie jak: Wings of Prey, Birds of Steel oraz Apache: Air Assault. Jest to gra skierowana dla wszystkich fanów sieciowych potyczek oraz miłośników lotnictwa, pojazdów pancernych i flot wojennych z okresu drugiej wojny światowej.

Gra zachowuje wszystkie charakterystyczne cechy typowe dla prawdziwych gier mmo, walczyć przyjdzie nam z ogromną ilością graczy w świecie, wzorowanym na prawdziwych wydarzeniach i bitwach tamtego okresu. Twórcy oddali nam do dyspozycji ogromną liczbę, świetnie odwzorowanych modeli maszyn wraz ze szczegółowo wykonanymi kokpitami.

Czy War Thunder zasługuje na uwagę ?
Zdecydowanie tak. Gra posiada szeroki wachlarz możliwości dostosowania indywidualnie poziomu trudności jak i sposobu sterowania samolotem, którego wybierzemy. Jak już wspominaliśmy na początku, studio Gaijin ma na koncie słynne "WIngs of Prey" z którego czerpie pomysły pełnymi garściami. Dzięki temu jest to gra nie tylko dla miłośników arcadowego i zręcznościowego stylu gry ale także oferuje sporo realizmu w innych trybach rozgrywki, które to oczywiście możemy wybrać w menu głównym.

Na szczególną uwagę zasługują szczegółowo wykonane i odwzorowane tereny i lokacje, które stworzono na podstawie współczesnych zdjęć satelitarnych zmodyfikowanych o dane z map pochodzących z 1940 roku.